Insurance: Difference between revisions

Add totals
No edit summary
Line 21: Line 21:
!'''Subaru'''
!'''Subaru'''
!'''Total'''
!'''Total'''
|
|643x21286
|
|
|
|
Line 125: Line 125:
|
|
|
|
|
|$1,180 Nat. Gen.
|
|
|
|
Line 149: Line 149:
|
|
|$234,900
|$234,900
|
|331k
|
|
|
|
Line 157: Line 157:
|
|
|$23,490
|$23,490
|
|33
|
|
|
|
Line 165: Line 165:
|
|
|$176,180
|$176,180
|
|233
|
|
|
|
Line 173: Line 173:
|
|
|$500,000
|$500,000
|300
|
|1,000,000
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|water backup
|
|
|
|
|
|
|
|
|1,000,000
|-
|-
|Medical Payments /person
|Medical Payments /person
Line 181: Line 197:
|
|
|$5,000
|$5,000
|
|5000
|
|
|
|