Insurance: Difference between revisions

corrected Progressive price for higher auto coverage
Add totals
Line 8: Line 8:
|Geico
|Geico
|Arthur Page / Mapfre
|Arthur Page / Mapfre
|-
!COMBINED
!
!
!3,693
|2,176
|2,254
|
|-
|-
!'''AUTO'''
!'''AUTO'''